Zoologická zahrada Chleby

středa, 07 srpen 2019 06:32
Ohodnotit tuto položku
(5 hlasů)
  • Adresa: Chleby 1 289 31 Chleby
Zoo Chleby Zoo Chleby

Tato zoologická zahrada chová ohrožené druhy zvířat a působí jako záchranné centrum pro živočichy. Zoo Chleby je ideálním cílem pro výlety s dětmi.

Zoo Chleby je jedna z nejmenších českých zoologických zahrad, která získává své návštěvníky především díky možnosti kontaktu návštěvníků se zvířaty. Většina zvířat je krotká nebo dokonce ochočená a návštěvníci si tak mohou některá z nich pohladit nebo je nakrmit. Zoo chová přes 140 kusů živočichů v 50 druzích. V zoo také najdete více jak 15 druhů bambusů a vzácné a ohrožené druhy ptactva.

K nejvýznamnějším chovatelským úspěchům zoo patří první odchov na světě tetřívka kavkazského a koroptve pouštní. Mezi návštěvnicky nejoblíbenější zvířata patří atraktivní giboni žlutolící.

Děti se mohou pomazlit s krotkými domácími zvířátky a kromě dvorečku s kozami a ovcemi zde uvidí lamy alpaka a samičku indického buvola, na níž se mohou vyfotit a zachovat si tak báječnou vzpomínku nejen ve svých hlavách.

Zoo také zajišťuj první pomoc, sběr či odchyt handicapovaných živočichů.

ZOO Chleby

Chleby 1

289 31 Chleby

Tel.: +420 723 237 571

Tel.: +420 723 780 853

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.">Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

www:www.zoochleby.cz

Více z této kategorie: « Zoologická zahrada Brno
Скачать шаблон Joomla с JooMix.org